Witamy na stronie IMAF POLSKA!
"Na szczyt góry wspinamy się różnymi ścieżkami
gdy już tam jednak dotrzemy
wszyscy ujrzymy ten sam księżyc."

Struktura wewnętrzna IMAF Polska




Zarząd Federacji

Prezydent - Piotr Witkowski
Wiceprezydent - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Wiceprezydent - Zdzisław Mikoda
Skarbnik - Jacek Pieczonka
Sekretarz - Michał Żuchelkowski

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący - Krzysztof Bukowski
Zastępca Przewodniczącego - Kamil Sęk
Członek - Adam Borkowski

Oddziały stylowe

Karate-Do
Dyrektor Techniczny - Mariusz Kaczmarek
Trener Kadry Karate Kata - Ryszard Piskorski
Trener Kadry Karate Kumite - Maciej Maciejewski

Ju Jitsu
Dyrektor Techniczny - Józef Leśnicki
Trener Kadry Ju Jitsu Kumite - Piotr Kamrowski
Trener Kadry Ju Jitsu Kata - Ryszard Matuszczyk

Oddział broni sztuk walki
Dyrektor Techniczny - Mirosław Wiśniewski
Trener Kadry Sport Kenjutsu - Piotr Witkowski
Trener Kadry Iaido / Kata Kenjutsu - Maciej Knapik
Trener Kadry Kobudo - Przemysław Wiśniewski

Kickboxing
Dyrektor Techniczny - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Trener Kadry - Tomasz Misiak


Egzaminowanie

Krajowa Komisja Egzaminacyjna (przwodniczący + przedstawiciele stylów)

Przewodniczący - Piotr Witkowski
Członek - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Członek - Maciej Knapik
Członek - Mirosław Wiśniewski
Członek - Przemysław Wiœśniewski

Egzaminatorzy Karate-Do Shotokan

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
2Eugeniusz RzymyszkiewiczKrajowyŁabiszyn
3Mariusz KaczmarekKrajowyInowrocław
4Marek RzeszotekKrajowyToruń
5Tomasz MisiakKrajowyToruń
6Maciej MaciejewskiKrajowyBielsko-Biała
6Ryszard PiskorskiKlubowyToruń
7Zdzisław MikodaKlubowyRuda Śląska
8Marcin TylmanKlubowyNowe
9Leszek KitowskiKlubowyNowe

Egzaminatorzy Ju Jitsu

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Benedykt FusikKrajowyWymiarki
2Zdzisław MikodaKrajowyRuda Śląska
3Mirosław GlazKrajowyKrosno Odrzańskie
4Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
5Zbigniew BiałyKrajowyBukowno
6Zdzisław SikoraKrajowySzprotawa
7Józef LeśnickiKrajowyZłotoryja
8Mirosław WiśniewskiKrajowyŚwiebodzin
9Przemysław WiśniewskiKrajowyOświęcim
10Dariusz MichalczeniaKrajowySzprotawa
11Krzysztof WojciechowskiKrajowySzprotawa
12Sławomir WoźniakKlubowyMirsk
13Mariusz KarolewskiKlubowySulechów
14Andrzej BielaKlubowyWymiarki
15Monika Antonowicz-WoźniakKlubowyMirsk
16Michał ŻuchelkowskiKlubowyInowrocław

Egzaminatorzy Kenjutsu IMAF

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
2Mirosław WiśniewskiKrajowyŚwiebodzin
3Eugeniusz RzymyszkiewiczKlubowyŁabiszyn

Egzaminatorzy Kobudo IMAF

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Przemysław WiśniewskiKrajowyOświęcim
2Mariusz DąbekKlubowyNowa Słupia

Komisje sędziowskie

Komisja sędziowska Karate-Do
Przewodniczący - Mariusz Kaczmarek
Członek - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Członek - Piotr Witkowski

Komisja sędziowska Ju-Jitsu
Przewodniczący - Robert Antosiak
Członek - Benedykt Fusik
Członek - Adam Borkowski

Komisja sędziowska Semi Kontakt Kickboxing
Przewodniczący - Eugeniusz Rzymyszkiewicz
Członek - Rafał Szulc
Członek - Kamil Krzysztof Sęk

Komisja sędziowska Sport Kenjutsu
Przewodniczący - Michał Żuchelkowski
Członek - Mirosław Wiśniewski
Członek - Marcin Tylman

Sędziowie

Licencjonowani sędziowie Karate-Do

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Piotr WitkowskiMiędzynarodowyInowrocław
2Mariusz KaczmarekMiędzynarodowyInowrocław
3Anna GrecmanMiędzynarodowyPakość
4Eugeniusz RzymyszkiewiczMiędzynarodowyŁabiszyn
5Maciej MaciejewskiMiędzynarodowyBielsko-Biała
6Radosław SłomkowskiKrajowyŁabiszyn
7Adam GrecmanKrajowyPakość
8Jarosław MatuszakRegionalnyInowrocław
9Marcin TylmanRegionalnyNowe
10Leszek KitowskiRegionalnyNowe
11Agnieszka ZadkaRegionalnyInowrocław
12Marcin GłowackiKlubowyInowrocław
13Kamil Krzysztof SękKlubowyŁabiszyn

Licencjonowani sędziowie Semi Kontakt

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Eugeniusz RzymyszkiewiczMiedzynarodowyŁabiszyn
2Tomasz MisiakRegionalnyToruń
3Kamil SękKlubowyŁabiszyn

Licencjonowani sędziowie Ju Jitsu - Fighting Ju Jitsu

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Adam BorkowskiMiędzynarodowyKonin
2Michał RadziemskiMiędzynarodowyKonin
3Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
4Zdzisław MikodaKrajowyRuda Śląska
5Robert AntosiakKrajowyZłotoryja
6Zbigniew BiałyKrajowyBukowno
7Michał ŻuchelkowskiRegionalnyInowrocław
8Piotr DominiczakRegionalnyInowrocław
9Marcin LedemanKlubowyBukowno
10Mariusz KarolewskiKlubowySulechów
11Damian MiłowickiKlubowyBukowno

Licencjonowani sędziowie Ju Jitsu Mixed Kumite

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Mirosław WiśniewskiMiędzynarodowyŚwiebodzin
2Mirosław GlazMiędzynarodowyKrosno Odrzańskie
3Michał RadziemskiKrajowyKonin
4Adam BorkowskiKrajowyKonin
5Konrad BabulKrajowyBobrowice
6Robert AntosiakKrajowyZłotoryja
7Dominik BołaRegionalnyInowrocław
8Marian WaszakRegionalnyInowrocław
9Michał ŻuchelkowskiKlubowyInowrocław
10Paweł GlazKlubowyKrosno Odrzańskie

Licencjonowani sędziowie Ju Jitsu - Kata Ju Jitsu

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Mirosław WiśniewskiMiędzynarodowyŚwiebodzin
2Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
3Zdzisław MikodaKrajowyRuda Śląska
4Adam BorkowskiKrajowyKonin
5Benedykt FusikKrajowyWymiarki
6Sławomir WoźniakRegionalnyMirsk

Licencjonowani sędziowie Sport Kenjutsu

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Piotr WitkowskiKrajowyInowrocław
2Mirosław WiśniewskiKrajowyŚwiebodzin
3Józef LeśnickiKrajowyZłotoryja
4Eugeniusz RzymyszkiewiczKrajowyŁabiszyn
5Angelika GermanRegionalnyLwów
6Marcin TylmanRegionalnyNowe
7Tomasz MisiakRegionalnyToruń
8Michał ŻuchelkowskiRegionalnyInowrocław
9Neil DavidgeRegionalnyWilkowo
10Michał BorkowskiRegionalnyŚwiebodzin
11Jacek PieczonkaRegionalnyInowrocław
12Paweł GlazKlubowyKrosno Odrzańskie
13Marta RzymyszkiewiczKlubowyŁabiszyn
14Zbigniew GłowackiKlubowyInowrocław
15Dominik BołaKlubowyInowrocław
16Tomasz PodlipniakKlubowyŚwiebodzin
17Mariusz KarolewskiKlubowySulechów
18Mariusz DąbekKlubowyNowa Słupia
19Maciej KnapikKlubowyKraków
20Maciej MaciejewskiKlubowyBielsko-Biała
21Jakub PodlipniakKlubowyŚwiebodzin
22Patryk KrawczykKlubowyMirsk
23Benedykt FusikKlubowyWymiarki
24Monika Antonowicz WoźniakKlubowyMirsk

Licencjonowani sędziowie Kobudo

Imię NazwiskoRangaMiasto
1Marek MusiałKrajowyOświęcim
2Patrycja PszczelińskaKrajowyOświęcim
3Przemysław WiśniewskiKrajowyOświęcim
4Piotr WitkowskiRegionalnyInowrocław
5Krzysztof SewiołłoRegionalnyZakopane
6Mariusz DąbekRegionalnyNowa Słupia
7Stanisław ZawadaRegionalnySiemianowice Śl.
8Agnieszka CymbaKlubowyŚwiebodzin
9Przemysław PerczyńskiKlubowyŚwiebodzin
10Grzegorz KarbowniczKlubowyNowa Słupia
11Dawid ZawadaKlubowySiemianowice Śl.
12Jacek PieczonkaKlubowyInowrocław


IMAF Polska w IMAF Europe


Piotr Witkowski
Członek Izby Doradców Technicznych Karate-Do

Mirosław Glaz
Członek Komisji Kodyfikacyjnej Ju Jitsu Mixed Kumite

 



Ważne !

Najbliższe imprezy PL
01-08.08, Dźwirzyno
Rodzinne spotkania ze sportem i sztukami walki





Najbliższe imprezy EU


Designed by M. Żuchelkowski | © IMAF Polska 2010-2020