Witamy na stronie IMAF POLSKA!
"Na szczyt góry wspinamy się różnymi ścieżkami
gdy już tam jednak dotrzemy
wszyscy ujrzymy ten sam księżyc."

Mistrzowie IMAF Polska

Stopnie mistrzowskie uzyskane / zweryfikowane w IMAF Europe

Imię NazwiskoDANStylKlub
1Michał Godnicz († 2012)IX
VI
Ju Jitsu Kobudo
Karate
SKK Champion
2Piotr WitkowskiVII
III
II
Karate
Ju Jitsu
Kenjutsu
Rondo Inowrocław
3Mirosław GlazVIJu JitsuKSJJ Satori
4Eugeniusz RzymyszkiewiczVI
I
Karate
Kenjutsu
Gakko Karate
5Mariusz KaczmarekVKarateIKS Karate
6Dariusz MichalczeniaVJu JitsuSKJJ Akayama
7Maciej MaciejewskiVKarateHajime Bielsko-Biała
8Zdzisław MikodaIVJu JitsuJJ Ruda Śląska
9Benedykt FusikIVJu JitsuShogun Wymiarki
10Przemysław WiśniewskiIVKobudoSJSW Oświęcim
11Krzysztof WojciechowskiIVJu JitsuAkayama Szprotawa
12Konrad BabulIIIJu JitsuKSJJ Satori
13Anna PietrzakIIIKarateIKS Karate
14Zbigniew BiałyIIIJu JitsuSamuraj Bukowno
15Włodzimierz WiśniewskiIIIKarateIKS Karate
16Piotr KamrowskiIIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
17Ryszard PiskorskiIIIKarateAktywni Nowe
18Damian PyrzynaIIIKarateGakko Karate
19Krzysztof SewiołłoIIIKobudoSJSW Oświęcim
20Eugeniusz KaczmarekIIIKarateGakko Karate
21Artur BanaśIIIJu JitsuKS JJ Świebodzin
22Tomasz MisiakIIIKarateKimura Toruń
23Krzysztof MrózIIIKung-fuKatowice
24Marcin GawlikII
II
Karate
Ju Jitsu
SKK-JJ Spartans
25Emil WitkowskiIIKarateIKS Karate
26Michał ŻuchelkowskiII
I
Karate
Ju Jitsu
IKS Karate
27Bartłomiej KarskiIIKarateIKS Karate
28Marek BilickiIIKarateIKS Karate
29Adam GotowalskiIIKarateIKS Karate
30Radosław SłomkowskiIIKarateIKS Karate
31Piotr ŚmigielskiIIKarateGakko Karate
32Rafał WygonowskiIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
33Tomasz SkibińskiIIKarateGakko Karate
34Dorota KowalczykIIJu JitsuJJ Ruda Śląska
35Valentyn BondarchukIIJu JitsuShlachvoina (Ukraina)
36Krystian PakułaIIJu JitsuShogun Mysłowice
37Rafał TokarczykII
I
Ju Jitsu
Kenjutsu
PKSJSW Poronin
38Paweł BaranIIKarateObornicki Klub Karate
39Robert SawickiIIJu JitsuSKJJ Akayama
40Grzegorz BajorIIJu JitsuSKJJ Akayama
41Patryk JaśkowskiIIJu JitsuKazan Złotoryja
42Mariusz KarolewskiII
I
Judo
Ju Jitsu
Sulechów
43Michał PaczkowskiIIKarateIKS Karate
44Kamil Krzysztof SękIIKarateGakko Karate
45Adam NikiforowIIJu JitsuKSJJ Satori
46Mariusz DąbekIIKobudoDojo Majo
47Sławomir WoźniakIIJu JitsuKubotan Mirsk
48Mirosław WiśniewskiIIKenjutsuKS JJ Świebodzin
49Jacek PieczonkaIIKenjutsuRondo Inowrocław
50Agnieszka CymbaII
I
Kobudo
Kenjutsu
KS JJ Świebodzin
51Przemysław PerczyńskiII
I
Kobudo
Kenjutsu
KS JJ Świebodzin
52Tomasz PodlipniakIIJu JitsuKS JJ Świebodzin
53Marian WaszakIIJu JitsuRondo Inowrocław
54Arkadiusz PilarskiIIJu JitsuKatowice
55Grzegorz MichalikIKarateIKS Karate
56Jarosław MatuszakIKarateIKS Karate
57Adam GrecmanIKarateIKS Karate
58Lucjan SkowrońskiIKarateIKS Karate
59Paweł ĆwiklińskiIKarateIKS Karate
60Artur PiaskowskiIKarateIKS Karate
61Mirosława Marczak-WasilewskaIKarateIKS Karate
62Marcin TylmanI
I
Karate
Kenjutsu
Aktywni Nowe
63Leszek KitowskiIKarateAktywni Nowe
64Tomasz KraszewskiIJu JitsuJJ Ruda Śląska
65Mariusz BłachowiczIJu JitsuShogun Mysłowice
66Bartosz GłowackiIJu JitsuJJ Ruda Śląska
67Piotr DominiczakIJu JitsuIKS Karate
68Kamil MikodaIJu JitsuJJ Ruda Śląska
69Dawid SkutelaIJu JitsuShogun Mysłowice
70Sebastian JanoszIJu JitsuShogun Mysłowice
71Arkadiusz PrzybyłkaIJu JitsuShogun Mysłowice
72Wojciech RybczyńskiIKarateGakko Karate
73Patrycja PszczelińskaIKobudoSJSW Oœświęcim
74Ariadna DłubiszIKobudoSJSW Łódź
75Grzegorz ZwaryczIKobudoSJSW Oœświęcim
76Marek MusiałIIaidoSJSW Ośœwięcim
77Patryk SobocińskiIKarateGakko Karate
78Jakub RóżańskiIKarateGakko Karate
79Angelika GermanIKenjutsuSK Myrotvorets (Ukraina)
80Zbigniew GłowackiIKarateIKS Karate
81Marta RzymyszkiewiczIKarateGakko Karate
82Piotr GryczkaIKarateGakko Karate
83Łukasz LorekIJu JitsuJJ Ruda Śląska
84Roman BurdekIJu JitsuJJ Ruda Śląska
85Rafał DanielakIJu JitsuSKJJ Akayama
86Dariusz MazurIJu JitsuJJ Ruda Śląska
87Valeriya LuzhanskaIKarateSK Myrotvorets (Ukraina)
88Kamil KalitowskiIKarateAktywni Nowe
89Paweł WasielewskiIKarateAktywni Nowe
90Dominik BołaIJu JitsuIKS Karate
91Paweł BezakIJu JitsuKS JJ Świebodzin
92Neil DavidgeI
I
Kenjutsu
Ju Jitsu
TKD Freestyle
93Michał BorkowskiI
I
Kenjutsu
Ju Jitsu
KS JJ Świebodzin
94Paweł GlazIJu JitsuKSJJ Satori
95Piotr NogaIJu JitsuKSJJ Satori
96Marcin JezierskiIJu JitsuKSJJ Satori
97Andrzej BielaIJu JitsuShogun Wymiarki
98Monika Antonowicz-WoźniakIJu JitsuKubotan Mirsk
99Sylwia LeśnickaIJu JitsuKazan Złotoryja
100Paweł PrzysiężnikIJu JitsuKazan Złotoryja
101Kamil ŁozowskiIJu JitsuAkayama Szprotawa
102Krzysztof WołowskiIJu JitsuAkayama Szprotawa
103Rafał SzulcIKarateGakko Karate
104Dariusz SłowiakIKarateHajime Bielsko-Biała
105Eliza Wencelis-SękalskaIKarateHajime Bielsko-Biała
106Kacper ŚliwaIKarateBugei Dojo Nowe
107Maciej RzymyszkiewiczIKarateGakko Karate
108Jarosław WasielewskiIKarateBugei Dojo Nowe
109Tomasz SzczepańczykIKarateHajime Bielsko-Biała

Mistrzowie IMAF Europe - oficjalny wykaz międzynarodowy (20.06.2013)

 



Ważne !

Najbliższe imprezy PL
04-05.12, Oświęcim
Staż Koden Hachiman Ryu Jissen Batto Jutsu, Okinawa Mugai Ryu Mushokai
NOWA LOKALIZACJA!

06-13.01, Maniowy
Zimowy obóz sportowy IMAFPL


Najbliższe imprezy EU
03-05.12, Rumunia
Virtual Europe Cup 2021 (on-line)
NOWY TERMIN!




Designed by M. Żuchelkowski | © IMAF Polska 2010-2021